המלצות

אריאל גולן
ביה"ס בית יעקב גבעת שאול

מתוקף תפקידי כיו”ר ועד ההורים של בית ספר בית יעקב גבעת שאול נחשפתי לעבודתה המקצועית והמדויקת של גב’ שלומית פרבר. ראייתה הרחבה והבנתה המהירה של צרכי בית הספר הרשימו אותי ואת הנהלת בית הספר בצורה יוצאת מן הכלל. בנוסף, עבודתה המהירה ויצירת החלופות בכדי להגיע לתוצאה מיטבית הביאו לתכנון ובינוי מדוייק של האגף החדש בבית הספר לרווחת התלמידות וההנהלה.

איציק גרמן
מנהל אדמינסטרטיבי במכללת אופק

ברצוני להמליץ על האדריכלית שולי פרבר. מתוקף תפקידי כמנהל אדמיניסטרטיבי במכללת אופק, נעזרתי בשירותיה של שולי לתכנון מתחם המכללה ברח’ בית הדפוס. התכנון כלל מעבדה, כיתת מחשבים ועוד. שולי ביצעה את התכנון עם ידע רב, במקצועיות, בצורה נעימה ומאורגנת. במהלך התכנון, מכורח המציאות, השתנו הדרישות שלנו כמה וכמה פעמים, אך תמיד היה מענה מהיר והשינויים בתכניות בוצעו תוך זמן קצר על הצד הטוב ביותר. אשמח להיעזר בשירותיה של שולי, גם בפרויקטים העתידיים.

איילת שלום
מנהלת אשכול תצפית

שלום וברכה,

אשכול תצפית נכנס לתהליך של שיפוץ עומק.

שולי פרבר נבחרה להוביל את הפרויקט ברמה האדריכלית.

מהיום הראשון ששולי נכנסה אל האשכול מאור פניה והרצון שלה להקשיב לצרכי המסגרת, בלטו והכניסו לתהליך אופק חיובי ותקווה.

שולי ישבה שעות רבות איתי ועם צוות הניהול בכדי להבין לעומק את הצרכים של הילדים ברמה הפדגוגית וברמת ההתנהלות היום יומית באשכול. שולי הקפידה לשאול שאלות על מנת לדייק את הצרכים וליצור עבור הילדים מרחב אדריכלי בטוח ומזמין ללמידה והתפתחות.

בתהליך זה בלטו מאוד יכולת ההקשבה וההתגמשות של שולי שאפשרו תהליך משולב מקצועי ופדגוגי ברמה הגבוהה ביותר.

שולי הקפידה לשמור על מקצועיות ולהציע חומרים שישרתו את הצרכים של הילדים ויהיו באיכות גבוהה ומותאמת.

אנו מרגישים שזכינו באשת מקצוע, אנושית, קשובה ומקצועית.
מחכים להמשך העבודה המשותפת.

דינה לוין
מנהלת טכנית, רשת גני ילדים "קרית הילד", ירושלים

עבודה מושלמת.
היה ממש כיף לעבוד מולך, עם האדיבות, הסבלנות והמקצועיות שלך. ותודה מיוחדת על ההתגייסות בהתראה כה קצרה.אני יוצאת לחופשה שלי בראש שקט.

משפחת ישי
רמת בית שמש

הי שולי,
רצינו להגיד תודה על העבודה!
נתת לנו את התוכניות שהיינו צריכים במהירות ובמקצועיות. למרות השינויים שביקשנו, היית גמישה ושלחת לנו תיקונים בזריזות!

משפחת נדלר

שולי אדריכלית נחמדה, יסודית ומקצועית. בתהליך השיפוץ של דירתנו נתקלנו במורכבות של תכנון ועיצוב הדירה מחדש בעקבות הרחבת הדירה והבניין. כשפנינו לשולי היא הייתה קשובה לצרכינו ולא חסכה מעצמה מאמצים להגיע לשביעות רצוננו, היא הציעה מגוון אפשרויות יישומיות לתוכניות, הייתה ערה לשינויים והתאמות בתנאי השטח בשלב הבניה ותמיד הייתה בשבילנו לכל שאלה ועזרה שהיינו זקוקים לה. כל יום כשאנחנו מהלכים בדירה הנעימה, המוארת והמנוצלת בטח, אנחנו מודים לך מחדש.

מחפשים אותי?
זמינה כאן בשבילכם.
בחרו את הדרך הנוחה לכם
שלחו לי הודעת וואצאפ
צלצלו לנייד
השאירו לי הודעה במייל
דילוג לתוכן