אודות שולי פרבר

אני שולי פרבר, הנדסאית אדריכלות המומחית בתכנון מבני ציבור ומוסדות חינוך.

את משרד האדריכלות שלי הקמתי כשהבנתי כמה ידע וניסיון יש לי בתכנון מוסדות חינוך ומבני ציבור. השאיפה שלי הייתה ועודנה, להביא את כל הידע הזה ללקוח, עם שירות אדיב, מקצועי ובשימת דגש על זריזות הביצוע.

התכנון מבוצע תוך שימת דגש על צרכי הלקוח הספציפי ודרישת הרשויות הרלוונטיות, כך שיתקבל מבנה מוכן לאכלוס ולשימוש, במהירות האפשרית ובמדויק לצרכי המשתמש.

ברוב הפרויקטים בהם הייתי מעורבת עד כה, האתגרים הראשיים היו בשינוי ייעודו של המבנה. כאן באה לידי ביטוי ההתמחות שלי בשילוב הידע וההבנה בצרכים התכנוניים והתקניים של המוסד, עם כישורי האדריכלות במציאת פתרונות נכונים במגבלות המבנה הקיים.

ניסיון עשיר
בתכנון מבני ציבור

ניסיון עשיר בתכנון מבני ציבור

את לימודיי האדריכלות סיימתי עם להט גדול ליישם את כל שלמדתי, ואכן מאז ועד היום, אני מתכננת, מעצבת ובעיקר מביאה לידי ביצוע את רצונותיהם של הלקוחות על הצד הטוב ביותר.

לאחר סיום לימודיי, במהלך חמש השנים הראשונות לעבודתי, צברתי עוד ועוד ניסיון והתברגתי במקצוע חזק חזק. בהמשך, הצטרפתי למשרד מהשורה הראשונה , בו עיקר עבודתי היה בתכנון מוסדות חינוך, מכללות, בתי ספר וגנים. זה המקום שנתן לי את הכלים להיות מי שאני – מומחית בתחום ייחודי זה, בו אני מביאה לידי ביטוי את כל כישרונותיי ואיכויותיי המקצועיים והאישיים.

במסגרת העבודה ניהלתי עצמאית תכנון מכללות, תיכונים, בתי ספר, גנים ומשרדים, משלב הפרוגרמה, כשהמבנה הישן עוד משמש למטרה שונה לחלוטין, דרך אופציות תכנוניות, בחירת אופציה והתאמה ללקוח, התייחסות לתקנות, לחוקים ולדרישות שונות, יצירת תוכניות עבודה והעברתם לקבלן – עד למסירת הפרויקט ללקוח המרוצה.

כמה סיפוק והנאה אני מרגישה, כשאני רואה עוד ועוד מבנים משנים את ייעודם לשביעות רצון הלקוח.
מחכה שתצטרפו אלי, שולי.

שלושת ערכי היסוד שלי

אמינות

כמה נעים לשמוע את מזמין העבודה, אם במהלך או בתום פרויקט אומר : “יש על מי לסמוך”.

כשבחרתי במקצוע האדריכלות הבנתי את גודל האחריות המוטלת עלי כמתכננת, כמובילת פרויקט בעולם האדריכלות של מבני ציבור ומוסדות חינוך. לטובת זאת, קל לי לגייס את הכנות שבי, את התכונה האישית שלי שלא לעגל פינות, לדבר אמת, להקשיב לצרכים המדויקים של כל לקוח ולתת את התשובות הנכונות שיהלמו את השגת המטרה למענה הוזמנתי.

ניסיון

כשמדובר במבני ציבור, יש משמעות מאד גדולה לניסיון ולמקצועיות של האדריכלית

תכנון מבני ציבור ומוסדות חינוך אינו דומה לתכנון בסקטור הפרטי. כאן נדרשת היכרות רחבה עם כל התקנים, ההגבלות והדרישות של המשרדים השונים, הבנה בהתנהלות של מוסדות חינוך על כל תלמידיה ומוריהם, ידע רחב על התנהלות של קהלים משתנים, וכישורי תכנון פונקציונלי בהמרת ייעודם של מבנים קיימים. כך, שהיום, אחרי 12 שנים של ניסיון בעומק התחום, אחרי שורה ארוכה של פרויקטים מוצלחים שתכננתי, אני מעמידה את הניסיון כאחד הערכים המובילים אותי בהמשך דרכי המקצועית.

זריזות

העבודה בשטח עם מנהלי מוסדות חינוך ומבני ציבור לימדה אותי את הצורך בזמני תגובה מהירים.

המרה של מבנה ישן למוסד חינוכי, חייבת עמידה מאד מוקפדת בלוחות זמנים, יותר אולי מכל פרויקט אחר. את השינוי עושים בדרך כלל בתקופות החופשה של המוסד, מה שלא מותיר הרבה זמן לתכנון ולביצוע. כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר, אימצתי את ערך הזריזות, וכל פרויקט זוכה לזמני תגובה מהירים במיוחד, לוחות זמנים מוקפדים ועמידה ביעדים ללא פשרות.

החזון והערכים המתווים את דרכי

כשהתלבטתי באיזה מקצוע לבחור, חיפשתי משהו שתפור עלי, שארגיש ש”זה זה”.

וכששמעתי על לימודים לתואר הנדסאי אדריכלות של מה”ט, ידעתי שזה המקום המדויק לי:

שילוב של לוגיקה, הגיון ויצירתיות.

מבחני הקבלה והלימודים, אכן האירו לי פנים. שחיתי בין רזי התכנון האדריכלי, אהבתי את ההיגיון שמאחוריו וראיתי בעיני את התוכניות הופכות מחלום למציאות.

סיימתי את הלימודים עם המון סיפוק, כשבמקביל, זוכה לחבוק בן מדהים, (שעבר את שלבי הגשת פרויקט הגמר האינטנסיביים במעי אימו : )

מאז אני מפתחת קריירה של אמא ל 4 ילדים יחד עם טיפוח המשרד שלי לאדריכלות המתמחה בתכנון מבני ציבור ומוסדות חינוך, כשלנגד עיני אני רואה עוד ועוד מוסדות, מכללות, בתי ספר ויחידות דיור נבנות לרצון הלקוחות, מותאמות לנוחותם ותפקודם של הלקוחות וברמת פונקציונאליות והתאמה מירבית.

מחפשים אותי?
זמינה כאן בשבילכם.
בחרו את הדרך הנוחה לכם
שלחו לי הודעת וואצאפ
צלצלו לנייד
השאירו לי הודעה במייל
דילוג לתוכן